ČeštinaSlovenština
+420 606 291 909
0,00 Kč
0
 
 
 

Seznam pojmů 

Aktualizováno: 23.02.2022 17:52


Aerodynamické Bumerangy od Petra je E-shop provozovaný na doméně [https://www.bumose.cz], specializovaný na prodej aerodynamických bumerangů se Zaručeným Letovým Návratem.


Aerodynamický bumerang má aerodynamickou úpravu profilu křídel pro vracející se let.


Aerodynamický bumerang od Petra získáte nákupem zde v našem e-shopu.


Australský bumerang je 100% vyroben v Austrálii. Upozorňujeme, že kromě Austrálie se kvalitní bumerangy samozřejmě vyrábějí i v jiných zemích a blíže k nám. Rozhodně odmítáme nepravdivý mýtus o tom, že pouze Australané mají "patent" na bumerangy.


Bumerang je speciálně upravené rotační házedlo se dvěma nebo více spojenými křídly, které při správné technice hodu rotuje kolem svého těžiště (osa otáčení), letí vzduchem po obloukové dráze a vrátí se zpět k vrhači. Jeho horní strana je většinou zaoblená a spodní strana je plochá. Zaoblená horní strana bývá většinou zbarvena výraznými barvami nebo zdobena grafickými motivy. Spodní plochá strana mívá jednodušší nebo žádné zbarvení.


Bumerang cena v našem e-shopu se pohybuje v rozmezí cca [ 500 Kč - 2000 Kč ]. Ceny v e-shopu jsou uvedeny včetně DPH 21%.


Bumerang koupit v našem e-shopu je dobrý nápad .


Bumerang je sofistikované sportovní náčiní.


Bumerang na házení je konstrukčně uzpůsoben pro skutečné vrhání, létání a při správné technice hodu se vrací zpět k vrhači.


Bumerang prodej v našem e-shopu provozujeme již od roku 2003.


Bumerang pro děti je vyroben s ohledem na maximální bezpečnost při používání a minimalizaci možného zranění. Každopádně děti by měly házet bumerang vždy pod dohledem dospělého.


Bumerang profi výroby a kvality najdete vždy v tomto našem specializovaném e-shopu.


Bumerang shop (boomerang shop) provozujeme již od roku 2003.


Bumerang video můžete shlédnout viz horní menu [Videa].


Bumerang Vratislav je originální a ryze český multifunkční bumerang, světová novinka, s možností libovolného nastavení křídel pro různé letové dráhy, vysoce odolný a flexibilní materiál s tvarovou pamětí, oboustranný a obousměrný, pro praváky i leváky. Dle jeho výrobce, bumerangisty Petra Pejchala, je to nejlepší multifunkční bumerang na světě.


Bumerang výroba na profesionální úrovni vyžaduje letité praktické výrobní dovednosti, nastudované znalosti fyziky a aerodynamiky, a samozřejmě velké množství nalétaných hodin.


Bumerang výrobce jsme vybrali po dlouhodobé a pečlivé úvaze s ohledem na jejich tradici, know-how a specializaci výrobního sortimentu bumerangů.


Bumerangista je bumerangový nadšenec.


Bumerangový sport je akční spojení bumerangových soutěžních disciplín a nadšených bumerangistů z celého světa.


Bumerangy viz Bumerang.


Bumerangy od Petra jsou pečlivě vybrané špičkové modely od renomovaných světových výrobců nabízené v tomto našem e-shopu.


Bumoš je náš vlastní slangový výraz pro bumerang.


Bumoše je náš vlastní slangový výraz pro bumerangy.


Český bumerang je 100% vyrobený v České republice. V nabídce našeho e-shopu je náš vlastní špičkový moderní multifunkční bumerang Vratislav.


Český multifunkční bumerang Vratislav od bumerangisty Petra Pejchala naleznete zde v našem e-shopu. Dle jeho názoru je to nejlepší multifunkční bumerang na světě.


Čtyřkřídlý bumerang je moderní typ (většinou sportovní / závodní) se čtyřmi křídly obvykle sestavenými do tvaru kříže. Díky fyzikálnímu těžišti umístěnému v geometrickém středu materiálu umožňuje zvýšené otáčky rotace a je letově velmi stabilní.


Dárkový bumerang může být kterýkoli model z nabídky našeho e-shopu. Darujte dynamický dárek.


Dekorační bumerang v naší nabídce není. Podporujeme pouze moderní aerodynamické bumerangy pro aktivní dynamické házení a chytání.


Dřevěný bumerang je vyrobený buď z kusového jednodruhového dřeva (kořen, větev) nebo většinou z vícevrstvé dřevěné překližky. Jednodruhové dřevo může mít tendenci se časem deformovat. Dřevěná překližka drží tvar mnohem lépe.


Dvoukřídlý bumerang je nejběžnější konstrukční provedení bumerangu se dvěma křídly.


Flexibilní bumerang je vyroben převážně z plastu polymeru.


Funkční bumerang při správné technice hodu skutečně létá a vrací se zpět k vrhači.


Házení bumerangu je výborná zábava a doporučujeme provádět ji po důkladném nastudování v námi dodávaném návodu k použití a bezpečnostních pravidel.


Chytání bumerangu doporučujeme provádět po důkladném nastudování v námi dodávaném návodu k použití a bezpečnostních pravidel.


Jak funguje bumerang se dozvíte také přímo v našem e-shopu viz horní menu.


Jak házet bumerang se dozvíte také přímo v našem e-shopu viz horní menu [Házení bumerangů].


Jak se hází bumerang se dozvíte také přímo v našem e-shopu viz horní menu [Házení bumerangů].


Jak chytat bumerang se dozvíte také přímo v našem e-shopu viz horní menu.


Kde koupit bumerang - nejlépe zde v našem specializovaném e-shopu :)


Klasický bumerang má většinou dvě křídla spojená v širokém úhlu.


Létající bumerang je rotační házedlo se dvěma nebo více křídly, které se při správné technice hození vrátí zpět k vrhači.


Letový dosah bumerangu je maximální dosažená letová vzdálenost od místa hodu. Obvykle je to cca 20-50 metrů.


Letová dráha bumerangu je křivka letu bumerangu, obvykle je to klasický oblouk.


Levoruký bumerang má aerodynamický profil křídel upravený pro házení levou rukou, je určen především pro leváky.


Lovecký bumerang sloužil k lovu zvířat a ptáků. V podstatě většinou se jedná o dvoukřídlý model. Většinou letí rovně vpřed po balistické dráze, takže se dá po důkladném nacvičení techniky hodu namířit pro úspěšný zásah. Některý typ sloužil pro vyplašení vodních ptáků, kteří pak byli polapeni do nastražených sítí. Nebo se házel do letícího hejna ptáků, tento typ se vznášel prudce nahoru, pokud zasáhl kořist tak spadl dolů, jinak se vrátil zpět. Zajímavost: čtyřkřídlé bumerangy ve tvaru kříže se používaly na lov zvěře a ptáků v lese. Rotující čtyřkřídlý bumerang se při nárazu do kmene stromu stočí částečně za kmen, takže může trefit i kořist skrytou za kmenem.


Moderní bumerang vychází z klasické dvoukřídlé konstrukční koncepce aerodynamiky profilu křídel. Vývoj však jde dál, takže ve sportovní modifikaci se více prosazují zejména varianty trojkřídlých bumerangů. Také se dále vyvíjí aerodynamický profil křídel bumerangu.


Multifunkční bumerang dokáže díky vhodnému flexibilnímu materiálu s tvarovou pamětí a důvtipné konstrukci aerodynamiky po nastavení křídel létat po různých letových drahách. V naší nabídce je to multifunkční český bumerang Vratislav.


Nastavitelný bumerang je většinou flexibilní typ s tvarovou pamětí, vyrobený z vhodného plastu. V naší nabídce je to multifunkční bumerang Vratislav.


Nerozbitný bumerang jako takový v podstatě neexistuje, protože špatným zacházením lze poškodit cokoli. Ovšem naše vysoce odolné typy jsou vyrobeny z plastu polymeru. Pokud se dodržuje návod k použití, pak všechny námi nabízené bumerangy vydrží cokoli. :)


Obouruký bumerang má aerodynamický profil křídel upravený pro házení jak pravou, tak levou rukou. V naší nabídce je to náš vlastní model: multifunkční bumerang Vratislav.


Obousměrný bumerang je z hlediska směru házení v podstatě obouruký bumerang, tedy může se házet jak pravou rukou na pravou stranu, tak i levou rukou na levou stranu. V naší nabídce je to náš vlastní model: multifunkční bumerang Vratislav.


Oboustranný bumerang v podstatě nemá rozlišeny plochy (strany) jako horní a spodní, je to reverzní bumerang, kde obě strany jsou funkčně rovnocenné a díky speciálnímu aerodynamickému profilu křídel jej lze házet pravou nebo levou rukou, na pravou či levou stranu, a funguje i po převrácení z jedné plochy (strany) na druhou plochu (stranu). Oproti klasickému řešení má tento typ bumerangu multifunkční letové vlastnosti a možnosti více letových drah. Například kratší / delší letovou dráhu, vyšší / nižší hladinu letu, rychlejší / pomalejší let. V naší nabídce je to náš vlastní model: multifunkční bumerang Vratislav. U tohoto typy lze díky flexibilnímu materiálu s tvarovou pamětí libovolně pře/nastavovat křídla.


Odolný bumerang je vyroben z materiálu, který odolává zvýšeným provozním nárokům.


Opravdový bumerang skutečně funguje, létá a vrací se a není to jen atrapa.


Plastový bumerang je vyroben z vhodné umělé hmoty například z odolného polymeru.


Pravoruký bumerang má aerodynamický profil křídel upravený pro házení pravou rukou, je určen především pro praváky.


Prodej bumerangů v našem e-shopu má dlouhou tradici. Díky zkušenostem máme pro Vás k dispozici opravdu špičkové bumerangy.


Profi bumerang najdete vždy v tomto našem specializovaném e-shopu.


Reklamní bumerang na propagaci Vaší firmy dodáme k Vaší spokojenosti. Kontaktujte nás.


Rekreační bumerang je bumerang používaný pro příjemný strávený volný čas na čerstvém vzduchu.


Ručně malovaný bumerang v naší nabídce nebude.


Ručně vyráběný bumerang za pomoci přesných moderních nástrojů a nářadí je chloubou každého renomovaného výrobce.


Skutečný bumerang je opravdový funkční létající a vracející se bumerang, nikoli atrapa.


Speciální bumerang je zejména model pro sportovní a závodní účely a nebo například flexibilní typ s tvarovou pamětí materiálu umožňující nastavit zvláště konce křídel pro různé druhy letu.


Sportovní bumerang je model vyšší technologické know-how konstrukce, určen zejména pro pokročilé vrhače, kteří mu i sobě dají pořádně zabrat třeba trikovým chytáním.


Tradiční bumerang neboli klasický bumerang je převážně model se dvěma křídly.


Trojkřídlý bumerang je moderní typ (většinou sportovní / závodní) se třemi křídly obvykle sestavenými do tvaru pravidelného trojlístku. Díky fyzikálnímu těžišti umístěnému v geometrickém středu materiálu umožňuje zvýšené otáčky rotace a je letově velmi stabilní.


Vícekřídlý bumerang patří do oblasti moderních bumerangů. Většinou se jedná buď o sportovní soutěžní model nebo naopak o zvláštní typ designového kousku převážně zvláštního tvaru.


Vnitřní bumerang neboli indoor model je určen zejména pro házení v bytě, tělocvičně, hale nebo i venku za bezvětří. Mají většinou krátký letový dosah cca 1-5 metrů.


Venkovní bumerang neboli outdoor model je určen pouze pro házení na vhodné venkovní ploše s dostatečným volným prostorem. mají většinou střední a delší letový rozsah cca 10-40 metrů.


Vracející se bumerang je každý model z nabídky našeho e-shopu, pokud dodržíte návod k použití, garantujeme u všech Zaručený Letový Návrat.


Výroba bumerangu je náročná, pokud má jejím výsledkem být profesionální funkční bumerang. Bumerangoví experti, s nimiž jsme v kontaktu, mají špičkové know-how a s jejich profi bumerangy jsme zde pro Vás.


Výrobce bumerangů Vratislav jsme přímo my.


Zakázkový bumerang je vyroben dle konkrétního designového požadavku zvláště firemních zákazníků a slouží zejména pro reklamní a propagační účely. Kontaktujte nás s Vaším projektem.


Zaručený Letový Návrat bumerangu je stěžejní vlastností všech námi nabízených typů.


Závodní bumerang je typ sportovního bumerangu. Je přizpůsoben náročným soutěžním podmínkám.


Značkový bumerang je vyroben profesionálním renomovaným výrobcem bumerangů.


 
ČeštinaSlovenština
0
 
 
© E-shop Bumose.cz | Aerodynamické Bumerangy od Petra